Kontaktuje nás

Máte otázky alebo nejasnosti ohľadom rezervácie auta? Kontaktujte nás cez formulár alebo telefón a radi vám pomôžeme. Vaša spokojnosť pri požičiavaní auta je pre nás dôležitá. Tešíme sa na vašu rezerváciu!

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
Fill out this field

Najčastejšie kladené otázky

Väčšinou ponúkame flexibilné riešenia, kedy si môžete zvoliť čas prevzatia a vrátenia auta. Čas a dátum si vyberáte počas rezervácie.

Väčšinou potrebujete mať vodičský preukaz minimálne 2 roky. Konkrétnu podmienku však stanovujeme individuálne, pretože to závisí od typu auta a ďalších faktorov.

V prípade, že nevrátite vozidlo po skončení doby prenájmu riadne a včas alebo si nevyžiadate písomný súhlas prenajímateľa s predĺžením doby nájmu, používate vozidlo bez právneho titulu. V tomto prípade sme oprávnení oznámiť orgánom činným v trestnom konaní neoprávnené užívanie vozidla nájomcom, pričom nájomca je povinný niesť náklady resp. škody tým spôsobené.

Zvyčajne požadujeme platbu vopred (kartou Credit/Debit) alebo pri prevzatí auta.

Ak ste fyzická osoba potrebujete mať so sebou vodičský preukaz, platný doklad totožnosti (občiansky preukaz alebo pas) a platobnú kartu (zaplatiť dohodnutý prenájom a zálohu vo výške podľa typu vozidla).

V prípade právnickej osoby je povinnosťou preukázať sa originálnym výpisom z obchodného registra, občianskym preukazom alebo pasom štatutárneho zástupcu (konateľa) spoločnosti, vočiským preukazom osoby, ktorá bude jazdiť na prenajatom vozidle a treba zaplatiť dohodnutý prenájom a vratnú zálohu vo výške podľa typu vozidla.

V prípade nehody sa okamžite kontaktujte naše zákaznícke centrum, kde vám poskytneme všetky potrebné informácie a postupy.

Áno, je možné zrušiť rezerváciu auta, avšak v takom prípade vám môže byť účtovaný stornovací poplatok v závislosti od doby, kedy ste rezerváciu zrušili. Informujte nás včas o zmene vašich plánov.

Uzatvorenie poistenia je povinné. Základné poistenie ponúkame priamo v cene požičovného.

Sme vám k dispozícii

Trieda armádneho generála Ludvíka Svobodu (sídlisko Dargovských hrdinov), 040 11 Košice