Rezervovať auto u nás je jednoduché. Stačí si vybrať.

Vybrať a zarezervovať auto je u nás veľmi jednoduché a rýchle. Naša ponuka zahŕňa autá pripravené pre vaše pohodlné a bezpečné cestovanie. Naša rezervačná služba je pre vás k dispozícii 24 hodín denne. Naši odborníci vám v prípade potreby radi pomôžu s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami. Vyberte si svoje auto ešte dnes a užite si bezstarostnú jazdu!

Fiat Ducato

od 60€ / deň (300km / deň)

Typ prevodovky: manuálna (6 stupňová)

Palivo: nafta

Objem motora: 2.3l

Výkon: 96kW/130 koní

Fiat Ducato je biela skriňová dodávka s objemom 11,5 m3 a 2,3 TDI motorom s výkonom 96 kW (130 k). Vybavená je denným svietením, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou, airbagmi vodiča a spolujazdca, výškovo nastaviteľným sedadlom vodiča, manuálnou klimatizáciou, elektrickým ovládaním okien, elektricky nastaviteľnými spätnými zrkadlami a centrálnym zamykaním s diaľkovým ovládaním.

Škoda Octavia KOMBI III

od 35€ / deň

Typ prevodovky: automatická

Palivo: benzín

Objem motora: 1.5l

Výkon: 110kW/150 koní

Auto 1.5 TSI, 110 kW s 7-st. DSG, airbagy, ESC, Full LED svietidlá, parkovacie senzory, FRONT ASSIST, LIGHT & RAIN ASSIST, ISOFOX, komfortný telefon, 8″ Navigačný systém AMUNDSEN, kožený volant, CLIMATRONIC, tempomat, osv. priestoru, 230V a USB, vyhriev. sedadiel, auto sklopné zrkadlá, centrálne zamykanie.

Typ prevodovky: automatická

Palivo: nafta

Objem motora: 2l

Výkon: 110kW/150 koní

Audi A4 Sport: čierna metalíza, 2,0 TDI 110 kW, disk Alu 7,5J x 17″, airbagy vodiča, spolujazdca, bočné a hlavové, xenónové svetlá, LED denné a zadné svietenie, parkovacie senzory, Audi Drive Select, dynamický podvozok, komfortné telefonovanie s Bluetooth, navigácia s 7″ farebným displejom, kožený volant, 3-zónová klimatizácia, tempomat, vyhrievanie sedadiel a predných okien, elektrické ovládanie okien a zrkadiel.